bezárás

JEGYZŐKÖNYV

Készült a Magyar Képzőművészeti Egyetem hivatalos helyiségében 2017. július 1-jén, a felvételi vizsga második szakaszáról.
A ROSTABIZOTTSÁG határozata szerint a felvételi vizsgát 2017. július 3-án az alábbi jelentkezők folytathatják:

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK

Festőrestaurátor specializáció

  1. Csoma Tirza
  2. Földvári Eszter
  3. Kiss Klaudia Vanda
  4. Kormos Brigitta
  5. Krecs Eliza
  6. Makk Cecília Mária
  7. Makó Milán László
  8. Molnár Adrienn
  9. Nagy Yvett
  10. Péteri Dorottya
  11. Tornyai Veronika
  12. Tóth Hajnalka
  13. Vodnák Viktória
  14. Zádori Violetta

Szobrászrestaurátor specializáció

  1. Mézes Attila
  2. Muzamel Bernadett
  3. Szentpéteri Zsuzsanna Mária

GRAFIKUSMŰVÉSZ SZAK

Képgrafika specializáció

  1. Biró Gergő
  2. Bokor Eszter Dorottya
  3. Bornyi Anna Zsófia
  4. Czagány Ivett Krisztina
  5. Czakó Petra
  6. Czuczorová Laura
  7. Fazekas Kitti Nóra
  8. Füspök Maja
  9. Harmati Kitti Klaudia
  10. Horváth Jenifer
  11. Janó Sára
  12. Kálazi Anna
  13. Kerekes Júlia
  14. Kiss Henrietta
  15. Kószó Hanna
  16. Kő Ábel Holló
  17. Kusztos Júlia
  18. Marchhart Zsófia
  19. Mikó Petra
  20. Orbán Zsófia
  21. Orcsik Gergő
  22. Orsós Bence Balázs
  23. Pálos Emma Lili
  24. Plangár Dóra Linda
  25. Rehorovszky Anna
  26. Romvári Ákos
  27. Schreiner Gergő
  28. Szabó Lilla
  29. Szeredi Sára
  30. Szlovicsák Dömötör
  31. Turchányi Zsófia
  32. Varga Dóra
  33. Varga Mihály
  34. Vida Eszter
  35. Vindisch Zsanett

Tervezőgrafika specializáció

  1. Ackerman Antal
  2. Bakonyi Réka Virág
  3. Barcs Kinga
  4. Béla Margaréta
  5. Csillag Dénes
  6. Debreceni Zsófia
  7. Gábos József
  8. Győri Katinka Laura
  9. Hornyák Áron
  10. Horváth Győző
  11. Juhász Klaudia
  12. Kiss Borbála
  13. Kiss Hadúr Bence
  14. Kocsis Renáta
  15. Kotormán Lili Fanni
  16. Küzmös Dominika
  17. Ladócsy Márk
  18. Magyar Melinda
  19. Mezey Viktória
  20. Mihalik Nikoletta
  21. Molnár Ákos
  22. Molnár Diána
  23. Nagy Eszter Enikő
  24. Nagy Rebeka Míra
  25. Pálinkás Zsuzsa
  26. Pothárn Júlia
  27. Seres Sára
  28. Szakács Adrienn
  29. Szalánczi Zsolt
  30. Szépvölgyi Eszter Krisztina
  31. Szivos-Tóth László Bence
  32. Szücsi Georgina

FESTŐMŰVÉSZ SZAK

  1. Angyal Virág
  2. Bakonyi Zita
  3. Berényi Lilla
  4. Berta Gyöngyvér
  5. Bredár Bora Magdolna
  6. Briják Orsolya
  7. Buj Zsófia
  8. Csere Ákos
  9. Deák Noémi Lídia
  10. Dobos Csenge
  11. Fébert Zsófia
  12. Fekete-Budai Nikolett
  13. Friedrich Barnabás
  14. Gáspár Szimonetta Erzsébet
  15. Gerőfi Anna
  16. Gitta Jozefina
  17. Gubányi Bálint Álmos
  18. Győri Mátyás
  19. Horváth László
  20. Horváth Szervac
  21. Iványi Illés Péter
  22. Jakab Borbála Róza
  23. Jordán Lili Judit
  24. Juhász Péter
  25. Kakas Olívia
  26. Kálóczi Eszter
  27. Karcag Bence
  28. Kautzky-Dániel Sára
  29. Kentelki Gábor
  30. Kerékgyártó Judit
  31. Kiss Barnabás László
  32. Kiss Dorottya
  33. Kiss Róbert
  34. Koleszár Klaudia
  35. Korom Vivien
  36. Kovács Pécskai Emese
  37. Kovács Richárd
  38. Liksay Csenge Gyopár
  39. Lőwenberger Patrik
  40. Magyar Dóra
  41. Matisz Johanna
  42. Nagy Tilla
  43. Pálóczi Andrea
  44. Pálovics Emese Borbála
  45. Papp Henrietta Írisz
  46. Pataki Luca Eszter
  47. Petőcz Réka Tímea
  48. Puskás Melitta Flóra
  49. Pusztai Fruzsina
  50. Rozsnyai-Kovács Kincső
  51. Safranek Márk
  52. Sallay Márton
  53. Spinochi Csilla-Cristina
  54. Szabó Dominika
  55. Szabóová Márta
  56. Szemenyei Zsuzsanna
  57. Szentesi Katalin
  58. Szöllősi Dóra
  59. Szvitek Tímea
  60. Tomecz Dániel
  61. Tóth Evelin Katalin
  62. Tóth-Fejel Mária Ágnes
  63. Varga Andrea

LÁTVÁNYTERVEZÉS SZAK (BA)

  1. Bagi Orsolya
  2. Balla Hanga
  3. Csiszér Csilla Viola
  4. Élő Petra Andrea
  5. Fülöpp Réka Mária
  6. Galántai Maja
  7. Goretity Franciska
  8. Illés Haibo
  9. Khor Fruzsina
  10. Kun Barnabás
  11. Lengyel Viola Rebeka
  12. Mészáros Csilla
  13. Mészáros Dominika
  14. Molnár Júlia
  15. Novák Levente
  16. Ökrös Fanni Lili
  17. Prechl Anna
  18. Radványi Fruzsina
  19. Szabó Fanni Dóra
  20. Szőke Bendegúz
  21. Tancer Tamás
  22. Tulkán Hanna
  23. Vecsernyés Anna Eperke
  24. Vermes Nóra Judit

INTERMÉDIA-MŰVÉSZ SZAK

  1. Akl Fanni
  2. Anca Iris
  3. Antal Alexandra
  4. Bácsi Barnabás
  5. Bakos Flóra
  6. Csököly Adél
  7. Devich Réka
  8. Fockter Hajnalka Noémi
  9. Hajdu Beáta
  10. Hoóz Zsuzsanna
  11. Horváth Júlia
  12. Komróczki Diána Anikó
  13. Nagy Martin
  14. Németh Dániel
  15. Pátkai Eszter Rozina
  16. Tihanyi Áron
  17. Vasi Lili
  18. Vidus Mónika
  19. Volf Petra Noémi

RESTAURÁTOR MŰVÉSZ SZAK - LEVELEZŐ MUNKAREND

  1. Anderlik Imola
  2. Baranyai Emőke Eszter
  3. Eiler Annamária
  4. Fazekas Annamária
  5. Kovács Rebeka
  6. Máté Julianna
  7. Putnoki Sándor
  8. Savanya Gyöngyi


Dr. Csanádi Judit
Rektor

Oktatás

Intenzív felvételi előkészítő kurzusok 2017/2018 tanév I. félév/1.

Magyar Képzőművészeti Egyetem 5 hetes intenzív felvételi előkészítő kurzusokat hirdet a 2017/2018 tanév I. félév/1. időszakra
2017. október 2. – november 11.

2017. július 17.